piątek 18 Wrz 2020
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style

     ...... ......  ......   

Foto-1
Foto-2
Foto-3

     

 

Udział w Konferencji umożliwia rejestracja i wpłacenie 33 zł na konto Fundacji POMIĘDZY. Wpłata ta stanowi darowiznę na cele statutowe Fundacji. Fundacja Pomiędzy jest organizacją non-profit, nie prowadzi działalności gospodarczej a Zarząd i Rada nie pobierają wynagrodzenia za pełnione funkcje i za pracę na rzecz Fundacji
 

 Patronat

  Opieka medialna   Organizatorzy                              
.... .... .... .... .... .... ....            
                                      

 

Główny sponsor przestrzeni towarzyskiej

 

Rozpieszczacze kulinarni

                     
                                  

Partnerzy i Przyjaciele

 
                         
 ....  ....  .... STANISŁAW
MĄDEREK
 .... .... ....       ITEKOM
                                   
 ....  ....  ....  ....  ....  ....     ....   ....        
                                         
                  ...               
       
 
             
  ....    ....    ....      ....        
             
 ..............    
       
Zapraszamy Panie, których kariera dotarła do poziomu "szklanego sufitu" oraz Te, które poszukują dla siebie nowych rozwiązań - wychodząc poza stereotypy i utarte przekonania. 

 

Zapraszamy Kobiety, potrzebujące inspiracji, odwagi albo sposobu. Twój wiek jest bez znaczenia! Na nasze spotkania przychodzą panie bardzo młode i bardzo dorosłe i każda znajduje tu coś dla siebie. Różnorodność rodzi inspiracje, daje odwagę, wzmacnia!

 

"Kobiety mają SIŁĘ, kobiety mają GŁOS, kobiety są LIDERKAMI!

Przyjdź i przekonaj się, z jaką mocą kobieta XXI wieku rozbija szklany sufit. Robi to pewnie, odważnie, stanowczo i z uśmiechem!
 

 

Zapraszamy wszystkie dziewczyny i kobiety pragnące poczuć zmianę i być zmianą.
Zapraszamy wszystkich chłopaków i mężczyzn chcących przekonać się, kim naprawdę są współczesne kobiety, traktujące poważnie swoje prawa i swoje role społeczne.

 

Jesteśmy w procesie zmian. Wspólnymi siłami, prawdą i szacunkiem zmieniamy świat, walczymy o siebie i poszerzamy horyzonty. Bądź z nami!"

 

 

POCZUCIE SZCZĘŚCIA I SENSU
MOTYWATOREM DO DZIAŁAŃ I ROZWOJU”

 

Czym jest dla ciebie poczucie szczęścia? Kiedy czujesz, że Twoje życie ma sens?

 

Czasem jest to niedziela spędzona na kanapie przed telewizorem wśród bliskich. Czasem to noc zarwana nad projektem. Czasem to długoletni proces, czasem chwila, niekiedy impuls lub starannie przemyślany plan. Każda z tych dróg prowadzi do spełnienia. Indywidualnego, świadomego, ekscytującego. Przez większą część życia staramy się wniknąć w głąb siebie, odgadnąć, co stanowi nasze prawdziwe powołanie, co zdoła zapewnić nam spokój ducha. Może to awans w pracy? Może wycieczka w wymarzoną podróż? Może czas spędzony z bliskimi? Szczęście to kwestia niezwykle indywidualna, złożona, unikatowa. Moment głębokiego oddechu, refleksji, wsłuchania się w siebie prowadzący do odnalezienia sensu, do rewolucji, fali dobrych zdarzeń, akceptacji własnego „ja” i rozwoju osobistego, niepowtarzalnego pierwiastka.

 

Wyprawy w nieznane, zarówno intelektualne jak i fizyczne, to jeden z elementów budujących fundament poszukiwań. Zastanawiamy się, jak wygląda szczęście tam, gdzie trawa jest zieleńsza. Podróże pokazują nam, jak żyje się na innym kontynencie, w innej strefie czasowej. Poznajemy kultury, nawyki, tradycje, stereotypy. Na północy żyje się szczęśliwie. Według skandynawskiej teorii hygge relaksacyjne rytuały pozwalają utrzymać spokój ducha, a poczucie przynależności motywuje do wartościowego życia. Zachód to dla mieszkańców Europy odbicie wyobrażeń o idyllicznej krainie dobrobytu. Cudowne miejsca pokryte palmami, plaże ze złocistym piaskiem, turkusowe fale mórz i oceanów burzące się melodycznie.

 

Świat daje ogrom możliwości, zarówno rozwojowych, edukacyjnych czy czysto poznawczych. Powstaje coraz więcej szkół narodzonych z innowacji i kreatywności. Firmy i przedsiębiorstwa tworzą stanowiska oparte na zaufaniu i aprecjacji wartości człowieka. Powstają organizacje prężnie działające na rzecz kobiet, dzieci, chorych. W pędzie cywilizacyjnym bycie człowiekiem szczęśliwym jest wyzwaniem, wyboistą drogą kompensowaną poczuciem sensu i satysfakcją z czynienia dobra. A dobro się rozmnaża naturalnie, automatycznie. Wiara w powołanie i sens napełnia motywacją, tą najwyższego gatunku- pochodzącą z wnętrza, z potrzeby duszy. Wiara spełnia marzenia.

 

Życie składa się z wyborów. Nie każdy z nich prowadzi do szczęścia, lecz daje ci wolność. Wolność wypowiedzi, myśli, miłości, płci. Wolność do wyrażania emocji. Śmiania się , płakania, krzyku i milczenia. Wolność do bierności i aktywizmu. Wolność szczęścia i do szczęścia.

 

Podejmujmy więc decyzje. Świadomie korzystajmy z teraźniejszości. Ryzykujmy, bo nie znając konsekwencji ani celu, wolność i szczęście przyniesie sam proces. Warto walczyć o szczęście, o sens, bo wtedy walczy się o siebie.

 

   

 

Klaudia Krukawka- studentka dziennikarstwa na WNPiD UAM, wolontariuszka Fundacji POMIĘDZY