piątek 18 Wrz 2020
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style

RADA FUNDACJI

Rada Fundacji jest statutowym organem nadzorującym i opiniującym działania Fundacji.
Do kompetencji Rady Fundacji należy m.in: kontrola przepływów finansowych, sprawdzanie rocznych planów działania Fundacji i
sprawozdań z działalności.
Członkowie Rady Fundacji nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu udziału w pracach tego organu

 

           
   

Hanna Gołaś

Przewodnicząca Rady

Doktor nauk technicznych w dyscyplinie organizacja i zarządzanie, wykładowca i pracownik naukowy Politechniki Poznańskiej, Prezes Zarządu Alcomot Sp. z o.o.; wiceprezeska Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK w Warszawie. Jest autorką i współautorką szeregu publikacji z zakresu zarządzania. Dzięki współpracy zarówno z przedsiębiorstwami i instytucjami otoczenia biznesu jak i studentami i wyższą uczelnią techniczną posiada szeroką wiedzę w zakresie wymagań pracodawców odnośnie nowych kadr i możliwości ich kształcenia. 

   
   

     
 
 
 

Edyta Hajtka - Komorowska

Radca prawny, wspólniczka w Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy sp.k. Społeczniczka zaangażowana w ochronę zwierząt i ich praw. Prezes Zarządu stowarzyszenia Mosty Poznania.  Specjalistka z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa upadłościowego. Autorka wielu publikacji na temat odpowiedzialności podmiotów gospodarczych wobec wierzycieli, ochrony danych osobowych i prawa autorskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu i stowarzyszenia Polskie Centrum Mediacji. więcej...

   
           
     

Piotr Haberland

Pilot i sportowiec, instruktor samolotowy i szybowcowy, dyrektor Aeroklubu Poznańskiego trener
i wychowawca młodzieży,
założyciel klas lotniczych w szkołach średnich (XIV LO w Poznaniu
i I LO w Swarzędzu) oraz na Politechnice Poznańskiej
, lewoskrzydłowy Grupy Akrobacyjnej Żelazny.

Społecznik i wizjoner - zasłużony twórca kadry juniorów w akrobacji samolotowej i szybowcowej - zdobywców tytułów mistrzowskich w kraju i za granicą, współtwórca i opiekun Młodzieżowego Ośrodka Szkolenia Akrobacji Lotniczej MOSAL.         

   
           
     

Małgorzata Paczkowska

Ekonomistka i doświadczony praktyk organizacji i zarządzania przedsiębiorstwami: m.in. Alima – BIS sp. z o.o. i  Alima – Pack a także polsko – izraelskiej joint venture RMH Polska sp. z o.o., członkini Rady Nadzorczej w firmie Pani Teresa Medica SA Aktualnie prowadzi własną firmę konsultingową Business Consulting oraz Farm – MPartner sp. z o.o. Jest cenionym społecznikiem - przez dwie kadencje pełniła funkcję Prezydentki Polskiej Federacji Klubów Business and Professional Women, od wielu lat członkini Wielkopolskiego Klubu Kapitału.

   
    .....

 

.......................................  

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz